تبلیغات
کسب درآمد از طریق اینترنت - کسب درآمد در (پرشین فرم)
منوی كاربری

پیغام مدیر : به شما كاربر گرامی سلام عرض می كنم . امیدوارم در این وبلاگ دقایقی خوبی را سپری كنید . برای آگاهی از امكانات این وبلاگ خواهشمندم كه تا آخر صفحه این وبلاگ را مشاهده نمایید .

نظرسنجی
تبلیغات
صفحات دیگر

لوگو من و دوستان----------------------------------

آمار

کسب درآمد در (پرشین فرم) | کسب درآمد ,

کسب در آمد

شما می توانید با معرفی این سایت به دوستان خود یا دیگران به ازای هر معرفی که منجر به نصب سیستم روی سایت مشتری شود 300 تومان و به ازای هر خرید فرد مذبور تا مادامیکه از سیستم استفاده کند مبلغ 40 درصد از تراکنش خرید وی را دریافت کنید .

فرض کنید شما بنر تبلیغاتی پرشین فرم را در سایت خود گذاشته اید . اگر روزانه 12 نفر روی بنر تبلیغاتی پرشین فرم کلیک کنند و  از این تعداد اگر تنها  5 نفر پرشین فرم را به صورت رایگان روی سایت خود نصب کنند ، 1500 تومان در روز و 45.000 تومان در ماه فقط از بابت معرفی نصب عاید شما خواهد شد . حال اگر این افراد پس از یک ماه استفاده رایگان مایل به خرید لیسانس باشند به ازای هر مبلغ خرید 40 درصد به حساب شما واریز خواهد شد . با فرض اینکه نیمی از این  افراد لیسانس پرشین فرم را برای مدت یکسال خریداری کنند روزانه مبلغ 36000 تومان یعنی 40 ضربدر 900 تومان (40 درصد 9000 تومان ) و ماهیانه 270.000 تومان از محل خریداری لیسانس این افراد نصیب شما خواهد شد . لذا تقریبا مبلغ حدود 315.000 تومان در ماه برای شما تا مادامیکه به روند معرفی و جذب مشتری کمک کنید تضمین خواهد شد . البته این محاسبات با فرض تعداد 50 کلیک روزانه می باشد که بنا به تعداد بازدید کننده شما متفاوت خواهد بود .
طبق گزارشات آماری یک سایت با 8000 بازدیدکننده در روز ، روزانه 400 کلیک روی یک بنر تبلیغاتی بزرگ در بالای سایت دارد . یعنی از هر 100 بازدید 5 عدد منجر به کلیک می شود . لذا اگر تعداد بازدیدکننده شما 1000 عدد در روز باشد تقریبا 50 کلیک خواهید داشت .

کلیه تراکنشهای مالی مربوط به پورسانت شما در کنترل پنل شما به صورت آنلاین قابل مشاهده است . مبلغ پورسانت را به دو صورت میتوانید نقد کنید :

1- واریز به حساب بانکی شما در یکی از بانکهای داخل ایران : در این نوع برداشت مبلغ موجودی حساب شما حداقل باید 500.000 تومان باشد .
2- واریز به حساب نمایندگی : شما می توانید با واریز اعتبار به حساب یکی از نمایندگی ها ، پورسانت خود را از نمایندگی ها دریافت کنید . حداقل مبلغ موحودی حساب برای این نوع برداشت فقط 25.000 تومان است . لذا بسته به درآمد شما حداقل مدت زمان نقد کردن مبلغ پورسانت شاید کمتر از یک هفته باشد . جهت عضویت در سایت کلیک کنید

 عضویت

http://www.persianform.com/index.php?ref=hrm1354

 

 

نوشته شده توسط یک دوست ساعت 01:08 ب.ظ موضوع مطلب :‌ کسب درآمد ,

ویرایش شده در شنبه 13 مرداد 1386 و ساعت 01:08 ب.ظ

لینك ثابت | نظرات ()