تبلیغات
کسب درآمد از طریق اینترنت - گنجی به نام مسبی
منوی كاربری

پیغام مدیر : به شما كاربر گرامی سلام عرض می كنم . امیدوارم در این وبلاگ دقایقی خوبی را سپری كنید . برای آگاهی از امكانات این وبلاگ خواهشمندم كه تا آخر صفحه این وبلاگ را مشاهده نمایید .

نظرسنجی
تبلیغات
صفحات دیگر

لوگو من و دوستان----------------------------------

آمار

گنجی به نام مسبی | کسب درآمد ,

کسب درآمد: 

شما می توانید از روشهای زیر، صاحب یک درآمد اینترنتی شوید.

 

1. با پرداخت آگهی دهندگانی که به سایت معرفی می کنید 50% پورسانت دریافت می نمایید. به عنوان مثال اگر فردی را به سایت معرفی کنید و او با درج یک آگهی، 100000 ریال به سایت پرداخت کند، 50% آن (50000 ریال) در حساب شما ثبت می شود.

2. با پرداخت مشترکین سرویس جذب مشتری که به سایت معرفی می کنید 20% پورسانت دریافت می نمایید. به عنوان مثال اگر فردی را به سایت معرفی کنید و او با ثبت نام در بخش جذب مشتری، 300000 ریال به سایت پرداخت کند، 20% آن (60000 ریال) در حساب شما ثبت می شود.

3. به ازای هر کلیک بر لینک اختصاصی، 200 ریال به درآمد شما افزوده می شود.
4. به ازای هر بار نمایش بنر اختصاصی 4 ریال به درآمد شما افزوده می گردد.
5. با درج کدهای اختصاصی در سایت یا وبلاگ (به ازای هر کلیک بر لینک های ستاره دار تا 250 ریال دریافت می نمایید.).

6. با شرکت در آزمونها

عضو شوید

 

کسب درآمد: 

شما می توانید از روشهای زیر، صاحب یک درآمد اینترنتی شوید.

 

1. با پرداخت آگهی دهندگانی که به سایت معرفی می کنید 50% پورسانت دریافت می نمایید. به عنوان مثال اگر فردی را به سایت معرفی کنید و او با درج یک آگهی، 100000 ریال به سایت پرداخت کند، 50% آن (50000 ریال) در حساب شما ثبت می شود.

2. با پرداخت مشترکین سرویس جذب مشتری که به سایت معرفی می کنید 20% پورسانت دریافت می نمایید. به عنوان مثال اگر فردی را به سایت معرفی کنید و او با ثبت نام در بخش جذب مشتری، 300000 ریال به سایت پرداخت کند، 20% آن (60000 ریال) در حساب شما ثبت می شود.

3. به ازای هر کلیک بر لینک اختصاصی، 200 ریال به درآمد شما افزوده می شود.
4. به ازای هر بار نمایش بنر اختصاصی 4 ریال به درآمد شما افزوده می گردد.
5. با درج کدهای اختصاصی در سایت یا وبلاگ (به ازای هر کلیک بر لینک های ستاره دار تا 250 ریال دریافت می نمایید.).

6. با شرکت در آزمونها

 

عضو شوید

توضیحات:

درخواست واریز به حساب بانکی: هنگامی که درآمد شما (مبلغ قابل برداشت)، حداقل 200000 ریال باشد، می توانید در روز های اول و دوم و سوم هر ماه با ورود به سیستم، مبلغ مورد درخواست خود را انتخاب و دکمه مربوطه را کلیک نمایید. حداکثر یک هفته بعد از درخواست، مبلغ انتخاب شده، به حساب بانکی شما واریز می گردد. و مشخصات فیش بانکی به ایمیل شما ارسال می شود. لازم به یادآوری است کلید درخواست واریز به حساب بانکی فقط در روزهای اول و دوم و سوم هر ماه برای کاربرانی که مبلغ قابل برداشت آنها حداقل 200000 ریال باشد فعال خواهد بود.

 

زیر مجموعه سطح اول: فردی که توسط لینک اختصاصی شما در سایت عضو می شود زیر مجموعه سطح اول شما خواهد بود.

زیر مجموعه سطح دوم: فردی که توسط لینک اختصاصی یکی از زیر مجموعه های سطح اول شما در سایت عضو می شود زیر مجموعه سطح دوم شما خواهد بود.

 

لینک اختصاصی : جهت معرفی افراد، لینکی به شما داده می شود که تنها متعلق به شماست. شما می توانید آن لینک را با عنوان کسب درآمد آسان، یا خدمات ایده آل اینترنتی ، یا فهرست سایتهای ایرانی و یا نمایش آگهی شما به هزاران بیننده و ... ، در سایت یا وبلاگ خود قرار دهید و یا آن را برای دیگران ایمیل کنید. کسانی که توسط آن لینک به سایت وارد شوند و اقدام به درج آگهی نمایند یا در بخش جذب مشتری ثبت نام نمایند یا اینکه در بخش کسب درآمد عضو شوند، زیر مجموعه شما به حساب می آیند (شما به عنوان معرف آنها خواهید بود). لینک اختصاصی از دو بخش تشکیل شده است. بخش اول آدرس سایت masbi می باشد و بخش دوم نام کاربری شما. به عنوان مثال لینک زیر را در نظر بگیرید:

 

http://www.masbi.com?rgm=alireza

 

alireza به عنوان نام کاربری و مابقی لینک، آدرس سایت مسبی می باشد. هر گاه کاربری این لینک را کلیک نماید سایت مسبی باز می شود و 200 ریال به درآمد alireza افزوده می شود. 

الف) اگر آن کاربر در بخش کسب درآمد ثبت نام کند و حساب خود را فعال نماید یک نفر به تعداد زیرمجموعه های فعال alireza افزوده می شود.

ب) اگر آن کاربر به درج آگهی در سایت مسبی بپردازد و مبلغی را به مدیر سایت جهت درج آگهی، پرداخت کند 50% آن مبلغ، به حساب alireza اضافه خواهد شد و یک نفر به تعداد زیرمجموعه های فعال alireza افزوده می شود.

ج) اگر آن کاربر در بخش جذب مشتری ثبت نام کند و مبلغی را به مدیر سایت جهت استفاده از سرویس جذب مشتری، پرداخت کند 20% آن مبلغ، به حساب alireza اضافه خواهد شد و یک نفر به تعداد زیرمجموعه های فعال alireza افزوده می شود.

 

عضو شوید

 

روشهای انجام بازاریابی، تجارت و تبلیغات اینترنتی برای کسب درآمد:

1) سایتها و شرکتهای مختلف تولیدی یا خدماتی را جهت درج آگهی و استفاده از سیستم جذب مشتری در این سایت تشویق کنید. درج آگهی با قیمتی بسیار مناسب در این سایت امکان پذیر می باشد.

2) با ورود به سیستم لینک اختصاصی خود را به صورت خودکار به آدرس ایمیلهای مختلف ارسال کنید.

3) به هر طریقی تلاش کنید لینک اختصاصی خود را با عناوین مناسب، در اینترنت انتشار دهید. مثلا درج پیام همراه با لینک اختصاصی خود در وبلاگهای مختلف.

4) اگر صاحب سایت یا وبلاگ هستید فرصت مناسبی برای تبلیغ در اختیار دارید. می توانید با درج لینک و بنر اختصاصی و کد های اختصاصی خود در سایت یا وبلاگتان با عناوین مناسب، اقدام به جذب زیر مجموعه و در نتیجه کسب درآمد نمایید.

 

لطفا به تذکرات زیر توجه کنید:

 1: لطفا در بخش کسب درآمد تنها یک بار اقدام به ثبت نام نمایید.

 2: در صورتیکه کاربری بر خلاف موارد ذکر شده دراین صفحه، عمل نماید (مثلا ثبت نامهای متوالی)، شناسایی شده و طبق مقررات سایت با وی برخورد می شود.

 3: لطفا، تا زمانی که درآمد شما درسایت، به 200000 ریال نرسیده، اقدام به درخواست واریز به حساب بانکی ننمایید.

 4: کاربرانی که به جای بنرهای سایت مسبی از بنرهای دیگری استفاده نمایند. شناسایی شده و طبق مقررات سایت با آنها برخورد می شود.

 5: کاربرانی که تا 10 روز پس از ثبت نام، اقدام به فعال کردن حساب خود نکنند، حساب آنها بسته خواهد شد.

فعال کردن حساب: لطفا بعد از ثبت نام، به سیستم سایت وارد شده و مبلغی را در حساب خود به عنوان حداقل موجودی، واریز کنید. شما می توانید با پرداخت حداقل موجودی لازم (2000 تومان) حساب خود را فعال نمایید. بلافاصله بعد از فعال شدن حساب شما، آن مبلغ به درآمدتان افزوده خواهد شد. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، نحوه فعال کردن حساب مشخص شده است. 

 

عضو شوید

 

 

کد شماره 1 (لینک اختصاصی): 

از لینک اختصاصی، برای جذب زیر مجموعه استفاده نمایید. با کلیک بر این لینک، سایت مسبی باز می شود. به مدت 3 روز نام کاربری شما در حافظه کامپیوتر کاربری که بر لینک شما کلیک کرده ذخیره می شود. و در طول این سه روز هر گاه آن کاربر سایت مسبی را باز کند، شما معرف او هستید. پس برای معرفی سایت به کاربران، وبمسترها، شرکت های تولیدی و خدماتی و ... از لینک اختصاصی خود استفاده نمایید.

 

آزمایش:

ابتدا لینک اختصاصی خود را در سایت خود درج کنید. سپس سایت خود را در حالی که آنلاین هستید باز کنید. اشاره گر ماوس را روی لینک اختصاصی حرکت دهید. اگر در این لحظه، در نوار وضعیت پایین صفحه مرورگر شما، آن لینک به صورت کامل نمایان شد، پس لینک اختصاصی خود را به صورت صحیحی در سایت خود درج کرده اید. در غیر اینصورت مجددا لینک اختصاصی خود را از صفحه اختصاصی خود کپی کرده و در مکان مناسبی از سایت خود قرار دهید.

عضو شوید

 

نکات: 

1. از لینک اختصاصی خود برای جذب زیر مجموعه استفاده کنید. 

2. از لینک اختصاصی خود برای جذب مشترکین سرویس جذب مشتری و در نتیجه دریافت پورسانت از ما استفاده کنید. پورسانت معرفی یک مشترک سرویس جذب مشتری، 20 درصد می باشد. یعنی هر مبلغی به ما پرداخت کند، ما 20 درصد آن را به درآمد شما می افزاییم. 

3. از لینک اختصاصی خود برای جذب مدیران سایتها برای درج آگهی و در نتیجه دریافت پورسانت از ما استفاده کنید. پورسانت معرفی یک آگهی دهنده 50 درصد می باشد. یعنی هر مبلغی به ما پرداخت کند، ما 50 درصد آن را به درآمد شما می افزاییم. 

4. هر گاه کاربری با کلیک بر لینک اختصاصی شما وارد سایت مسبی شود، سپس بر لینکهای ستاره دار کلیک نماید، مبالغ زیر به درآمد شما افزوده می گردد.

 

 

لینک های تک ستاره

*

50 ریال

لینک های دو ستاره

**

100 ریال

لینک های سه ستاره

***

150 ریال

لینک های چهار ستاره

****

200 ریال

لینک های پنج ستاره

*****

250 ریال

 

 

 

 

 

 

5. به ازای هر کلیک بر لینک اختصاصی ، 200 ریال به درآمد شما افزوده می.

توضیح: کلیکهایی که بر لینک اختصاصی شما می شود می بایست بازدهی مناسبی داشته باشد. یعنی از هر 40 کلیک، حداقل یک نفر به تعداد زیرمجموعه های فعال شما افزوده گردد (که این زیرمجموعه می تواند عضو کسب درآمد، آگهی دهنده و یا یک عضو بخش جذب مشتری باشد). به عبارت ساده تر، تا زمانی که نسبت تعداد کلیک به تعداد زیرمجموعه های فعال شما، 40 به 1 باشد، با هر کلیک بر لینک اختصاصی شما 200 ریال به درآمدتان افزوده می گردد. و در غیر اینصورت افزایش 200 ریال متوقف می شود، تا زمانی که مجددا آن نسبت برقرار گردد.

تعداد کلیک مؤثر بر لینک اختصاصی: منظور، تعداد کلیک هایی است که باعث اضافه شدن 200 ریال به درآمد شما می شود(در برقرار بودن نسبت مذکور).

6. لینک اختصاصی شما هیچ کاربرد دیگری غیر از موارد ذکر شده در بالا نخواهد داشت.

 

عضو شوید

 

 

مثالها:

مثال اول: پس از درج لینک اختصاصی در سایت خود، بر آن کلیک کنید. وقتی سایت مسبی باز شد، بر لینک کسب درآمد کلیک کنید. در فرم ثبت نام پایین صفحه و در کادر نام کاربری معرف باید نام کاربری شما درج شده باشد. در غیر اینصورت لینک اختصاصی خود را به صورت صحیح در سایت خود قرار نداده اید.

مثال دوم: مجددا بر لینک اختصاصی خود کلیک کنید. سایت مسبی باز خواهد شد. در بخش فهرست سایتهای ایرانی، به جستجوی لینک های ستاره دار بپردازید. پس از یافتن یک لینک ستاره دار، بر آن کلیک کنید. سایت مورد نظر باز می شود (اجازه دهید کاملا باز شود).  اگر در این لحظه به صفحه اختصاصی خود مراجعه کنید، مشاهده می کنید که به تعداد ستاره های آن لینک، ضربدر 50 ریال به حساب شما افزوده شده است. مثلا اگر بر یک لینک 3 ستاره کلیک کرده باشید، 60 ریال به درآمد شما افزوده شده است. یا کلیک بر لینک 4 ستاره، 80 ریال به درآمد شما می افزاید.

تذکر: هر گاه کاربری بر لینک اختصاصی شما کلیک نمود، به مدت 3 روز نام کاربری شما در حافظه کامپیوتر وی باقی می ماند. یعنی فقط در این مدت زمان، در صورت درج آگهی، ثبت نام در سرویس جذب مشتری و یا ثبت نام در بخش کسب درآمد، توسط آن کاربر، شما به عنوان معرف وی خواهید بود. همچنین چنانچه در این مدت زمان بر لینکهای ستاره دار کلیک نماید، درآمد مورد نظر به حسابتان افزوده خواهد شد.

 

عضو شوید

 

 

کد شماره 2 (بنر اختصاصی):

کد شماره 2، کد بنر اختصاصی شما می باشد: با قرار دادن آن کد در سورس Html صفحات سایت یا وبلاگ خود، یک بنر در سایت یا وبلاگ شما نمایان می شود. به ازای هر بار بازدید بنر اختصاصی شما 4 ریال به درآمد شما افزوده می گردد، تا زمانی که به ازای هر 2000 بازدید بنر، حداقل 1 نفر به تعداد زیرمجموعه های فعال شما افزوده گردد (که این زیرمجموعه می تواند عضو کسب درآمد، آگهی دهنده و یا یک عضو بخش جذب مشتری باشد). به عنوان مثال اگر آن بنر 10000 بار بازدید شده باشد، اما تعداد زیر مجموعه های فعال شما کمتر از 5 نفر باشد، پرداخت 4 ریال به شما متوقف می شود. بنابراین لازم است نسبت 1 زیر مجموعه فعال به ازای 2000 بازدید، برقرار باشد.

تعداد نمایش مؤثر بنر اختصاصی: منظور، تعداد بازدید هایی است که منجر به پرداخت 4 ریال به شما می گردد (در برقرار بودن نسبت مذکور).

نکته 1: یادآوری می شود، تنها در صورتی به درآمد حاصل از بازدید بنر اختصاصی شما افزوده می شود که نسبت 1 زیر مجموعه فعال به ازای 2000 بازدید، همواره حفظ شود.

نکته 2: کاربرانی که در یک صفحه از سایت خود، بیش از 2 بار (2 محل) کد بنر اختصاصی خود را درج کنند، به عنوان متخلف از ادامه فعالیت در سایت مسبی محروم خواهند شد.

عضو شوید

 

کد شماره 3 (فهرست سایتهای ایرانی):

 کد شماره 3، کد فهرست سایتهای ایرانی می باشد: با قرار دادن آن کد در سورس Html صفحات سایت یا وبلاگ خود، فهرست سایتهای ایرانی در سایت یا وبلاگ شما نمایان می شود.

فهرست سایتهای ایرانی، شامل لینکهایی است که در مقابل آنها ستاره درج شده است. لینک های ستاره دار متعلق به مشترکین سرویس جذب مشتری می باشد. چنانچه کاربری در سایت شما، وارد فهرست سایتهای ایرانی شود و بر لینکی ستاره دار، کلیک نماید، مبالغ زیر به حساب شما افزوده خواهد شد.

لینک های تک ستاره نوشته شده توسط یک دوست ساعت 05:09 ق.ظ موضوع مطلب :‌ کسب درآمد ,

ویرایش شده در - و ساعت -

لینك ثابت | نظرات ()